Kontakta oss

Behöver du hjälp med en kampanj eller är det dags att ta ett omtag av ditt varumärke? Vi har

stor erfarenhet av att skapa kommunikativa lösningar och hjälper gärna även er!

VILL DU HA HJÄLP AV OSS?

För oss är det viktigt att det är enkelt att komma i kontakt med oss. Därför hittar du alla kollegorna på Advisory med direkta kontaktuppgifter här nedan. Vill du hellre kontakta oss via Mail går det bra genom kontakt@advisoryab.se

Har du frågor om vår verksamhet, intresserad av att inleda nya samarbeten eller är du vår nästa kollega? Då är du välkommen att kontakta Kristoffer Dahl på telefon eller kristoffer@advisoryab.se

VÄXJÖ

Ansvarig medierådgivare:
kristoffer@advisoryab.se
076 – 006 07 71

Hjortvägen 12
35245 Växjö

Telefon vid leverans:
076-020 66 16

KALMAR

Ansvarig medierådgivare:
anna@advisoryab.se
076 - 117 95 60

Slöjdaregatan 5
353 53 Kalmar

Telefon vid leverans:
0480-233 38

GÖTEBORG

Ansvarig medierådgivare:
marcus@advisoryab.se
070 - 995 63 86

Importgatan 20
422 46 Hising Backa

Telefon vid leverans:
070 - 995 63 86

STOCKHOLM

Ansvarig medierådgivare:
mikael@advisoryab.se
073-270 70 76

Kungsgatan 9
111 43 Stockholm

Telefon vid leverans:
073-270 70 76

MEDARBETARE

Eric Rosander

Medierådgivare

076-020 66 16
eric@advisoryab.se
Växjö

Kristoffer Dahl

Medierådgivare

076-006 07 71
kristoffer@advisoryab.se
Växjö

Marcus Östensson

Medierådgivare

070-995 63 86
marcus@advisoryab.se
Göteborg

Mikael Wallenius

Medierådgivare

073-270 70 76
mikael@advisoryab.se
Stockholm

Linus Kronberg

Medierådgivare

072-552 42 92
linus@advisoryab.se
Växjö

Anna Nygren

Medierådgivare

076-117 95 60
anna@advisoryab.se
Kalmar

Adis Salovic

Medierådgivare

073-328 43 07
adis@advisoryab.se
Växjö

Matilda Strååth

Produktionsansvarig

Sociala Medier

Melany Backman

Art Director

Formgivning

Hanna Sandgren

Art Director

Formgivning

072-088 04 75
hanna@advisoryab.se

Malin Knutsson

Social Media Manager

Sociala Medier

076-243 47 56
malin@advisoryab.se

Amélie Aebischer

Social Media Manager

Sociala Medier

Majdi Tounsi

Tekniker

Sökmotoroptimering

072-221 19 21
majdi@advisoryab.se

Kristoffer Pihlfelt

Tekniker

Sökmotoroptimering

Kenny Johansson

Webbutvecklare

Hemsidor

Elin Eriksson

Social Media Manager

(Föräldraledig)

070-318 99 51
elin@advisoryab.se

SÖDRA SVERIGES LEDANDE MEDIERÅDGIVARE

KONTAKTA OSS

Vill ni också ta nästa steg och utveckla er kommunikation? 
Kontakta oss för ett första förutsättningslöst samtal.