Vill du ha hjälp av oss?

För oss är det viktigt att det är enkelt att komma i kontakt med oss. Därför hittar du alla kollegorna på Advisory med direkta kontaktuppgifter här nedan. Vill du hellre kontakta oss via Mail går det bra genom kontakt@advisoryab.se

Har du frågor om vår verksamhet, intresserad av att inleda nya samarbeten eller är du vår nästa kollega? Då är du välkommen att kontakta Kristoffer Dahl på telefon eller kristoffer@advisoryab.se

VÄXJÖ

Ansvarig medierådgivare:
kristoffer@advisoryab.se
076 – 006 07 71

Hjortvägen 12
35245 Växjö

Telefon vid leverans:
076-020 66 16

KALMAR

Ansvarig medierådgivare:
anna@advisoryab.se
076 - 117 95 60

Slöjdaregatan 5
353 53 Kalmar

Telefon vid leverans:
0480-233 38

GÖTEBORG

Ansvarig medierådgivare:
marcus@advisoryab.se
070 - 995 63 86

Importgatan 20
422 46 Hising Backa

Telefon vid leverans:
070 - 995 63 86

STOCKHOLM

Ansvarig medierådgivare:
mikael@advisoryab.se
073-270 70 76

Kungsgatan 9
111 43 Stockholm

Telefon vid leverans:
073-270 70 76

Vilka jobbar på Advisory?

MEDIERÅDGIVARE

Eric Rosander

Medierådgivare

076-020 66 16
eric@advisoryab.se
Växjö

Kristoffer Dahl

Medierådgivare

076-006 07 71
kristoffer@advisoryab.se
Växjö

Marcus Östensson

Medierådgivare

070-995 63 86
marcus@advisoryab.se
Göteborg

Mikael Wallenius

Medierådgivare

073-270 70 76
mikael@advisoryab.se
Stockholm

Linus Kronberg

Medierådgivare

072-552 42 92
linus@advisoryab.se
Växjö

Anna Nygren

Medierådgivare

076-117 95 60
anna@advisoryab.se
Kalmar

Adis Salovic

Medierådgivare

073-328 43 07
adis@advisoryab.se
Växjö

Malin Haglund

Medierådgivare

070-241 29 42
malin.h@advisoryab.se
Stockholm

Projektgruppen

Matilda Strååth

Produktionsansvarig

Sociala Medier

070-562 22 21
matilda@advisoryab.se
Växjö

Amélie Aebischer

Social Media Manager

Sociala Medier

072-088 25 38
amelie@advisoryab.se
Kalmar

Malin Knutsson

Social Media Manager

Sociala Medier

076-243 47 56
malin@advisoryab.se
Växjö

Hanna Sandgren

Art Director

Formgivning

072-088 04 75
hanna@advisoryab.se
Växjö

Melany Backman

Art Director

Formgivning

073-622 22 61
melany@advisoryab.se
Växjö

Kristoffer Pihlfelt

Tekniker

Sökmotoroptimering

Kenny Johansson

Webbutvecklare

Hemsidor

072-6600288
kenny@advisoryab.se
Kalmar

Elin Eriksson

Social Media Manager

(Föräldraledig)

070-318 99 51
elin@advisoryab.se
Växjö

KONTAKTA OSS