Advisory Växjö

Sandvägen 12
352 45 Växjö
Telefon vid leverans: 076-020 66 16

Advisory Göteborg

World Trade Center
Mässans Gata 18, Box 5243
402 24 Göteborg
Telefon vid leverans: 031-76 10 951

Advisory Kalmar

Slöjdaregatan 5
393 53 Kalmar

Kontakta Advisory

För oss är det viktigt att det ska vara enkelt att komma i kontakt med oss. Även om detta är vår ambition så har vi tyvärr inte alltid möjlighet att besvara alla samtal.

Är du kund hos Advisory är det alltid enklast att kontakta din egen rådgivare på hens direktnummer. Är du tjänsteleverantör och har en spännande lösning du vill erbjuda till någon av våra kunder är du välkommen att ringa vårt växelnummer eller skicka ett mail till kontakt@advisoryab.se, så återkommer vi så fort vi kan.

Har du frågor om vår verksamhet, intresserad av att inleda nya samarbeten eller är du vår nästa kollega? Då är du välkommen att kontakta Kristoffer Dahl på telefon eller kristoffer@advisoryab.se.

Växelnummer

Växelns öppettider: 09:30 – 16:00
Telefon växel: 0470 – 59 01 50
E-post: kontakt@advisoryab.se

 

Besöks & fakturaadress

Advisory
Sandvägen 12, 352 45 Växjö
Telefon vid leverans: 076-020 66 16

Växjö

Sandvägen 12
352 45 Växjö
Telefon vid leverans: 076-020 66 16

Göteborg

World Trade Center
Mässans Gata 18, Box 5243
402 24 Göteborg
Telefon vid leverans: 031-76 10 951

Kalmar

Slöjdaregatan 5
393 53 Kalmar
Telefon vid leverans: 0480-232 97

Vi som jobbar på Advisory

Kontakta oss

Eric Wickell

VD

073 – 532 03 08
ew@advisoryab.se

Kontakta oss

Eric Rosander

Medierådgivare

076 – 020 66 16
0470 – 59 01 57
eric@advisoryab.se

Kontakta oss

Kristoffer Dahl

Medierådgivare

076 – 006 07 71
0470 – 59 01 51
kristoffer@advisoryab.se

Kontakta oss

Marcus Östensson

Medierådgivare

070 – 995 63 86
031 – 76 10 951
marcus@advisoryab.se

Kontakta oss

Magnus Karlsson

Medierådgivare

070 – 333 80 65
0470 – 59 01 56
magnus@advisoryab.se

Kontakta oss

Linus Kronberg

Medierådgivare

072 – 552 42 92
0470 – 59 01 58
linus@advisoryab.se

Kontakta oss

Anna Nygren

Medierådgivare

076 – 117 95 60
anna@advisoryab.se

 

Kontakta oss

Anna Håkansson

Ekonomi

0760 – 06 07 72

Kontakta oss

Melany Backman

Art Director
Formgivning/Layout

073 – 622 22 61
0470 – 59 01 55
melany@advisoryab.se

Kontakta oss

Matilda Strååth

Produktionsansvarig
Sociala medier

070 – 562 22 21
0470 – 590153
matilda@advisoryab.se

Kontakta oss

Elin Eriksson

Social Media Manager
Sociala medier

070 – 318 99 51
elin@advisoryab.se

Kontakta oss

Majdi Tounsi

Tekniker
Sökmotoroptimering

072 – 221 19 21
0480 – 23 213
majdi@advisoryab.se

Kontakta oss

Kristoffer Pihlfelt

Tekniker
Sökmotoroptimering

070 – 359 05 58
0470 – 59 26 06
kristoffer.pihlfelt@advisoryab.se

Skicka en förfrågan!

1 + 13 =

Kontakta Advisory

Växelnummer
0470-590150
kontakt@advisoryab.se


Leveranskontakt
076-020 66 16
eric@advisoryab.se